דף הבית תכונות מחירים מדריכים צור קשר כניסה למערכת
         
  קל לשימוש
מסר עשר מאפשרת לך לשלוח את הדיוור שלך תוך דקות. אין צורך בהתקנת תוכנה ועדכונה.עורך הדיוורים העשיר והידידותי שלנו (WYSIWYG Editor) מאפשר לכל אחד ליצר דיוורים מקצועיים וניוזלטרים ללא ידע מוקדם בעיצוב וללא כישורים טכנים. מערכת ניהול מבוססת WEB בעברית מלאה מאפשרת גישה מכל מחשב
 
  דוחות מפורטים
מסר-עשר מנתחת כל מידע עבורך. מי קרא את המייל ומתי. מי לחץ על קישור ומי הסיר את עצמו מרשימת התפוצה. מערכת "מסר עשר" מספקת לך דוחות אנליטיים מפורטים וסטטיסטיקות רבות ובכך מאפשרת לך לנתח את תוצאות הדיוור, להתייעל ולמקסם את ההחזר על השקעתך.
 
  דוור אישי
מסר עשר מאפשרת לך ליצור דיוורים מקצועיים הוסף שם נמען ופרטים אישים לדיוור. מחקרים מראים שדיוור אישי מגביר את אפקטיביות המסר, התחושה אשר נוצרת אצל מקבל המסר הנה שהמסר אכן ממוען אליו באופן אישי, ובכך גורמת לו להגיב למסר בצורה טובה יותר. למערכת הדיוור של מסר עשר יכולות פרוסנליזציה גבוהות המאפשרות הוספת שדות אישיים כגון שם פרטי, שם משפחה וכו' בגוף ההודעה.
 
  ניהול רשימות תפוצה
נהל מספר רשימות תפוצה גדול כרצונך. מסר-עשר מנהלת באופן אוטומטי את תהליכי רישום הנמענים, הסרה מרשימת התפוצה, וטיפול בכתובות דואר שגויות. עצב טפסי רישום בצבעים שלך ועם הלוגו שלך והטמע אותם באתר או בבלוג שלך.נתן ליבא רשימות נמענים מחשבון הדואר שלך,ממערכת הCRM ומקבצי אקסל.
 
  מיילים מעוצבים
התחל עם אחת מעשרות התבניות המוכנות שלנו והפוך אותם לשלך באמצעות הוספת הלוגו ושימוש בפלטת הצבעים שלך. השתמש בדמיון שלך ובעורך המיילים הידידותי שלנו כדי לבנות מיילים מקצועים או שתתן לצוות הגרפי שלנו לבנות עבורך תבנית מנצחת.
 
  דוור לתיבת הדואר של הנמען
יחס העבירות של מסר-עשר קרוב ל 100% .הקשרים הטובים שלנו עם ספקיות האינטרנט, טכנולוגית הדיוור המתקדמת שלנו, והצוות הטכני שלנו שבודק מדי יום את מסנני הספאם מבטיחים שהדיוור שלך יגיע אל תיבת הדואר של הנמען ולא למסנני הספאם השונים